SCHIEDAM - John is een echte Schiedammer (Gorzenees) in hart en nieren. Als je hem ergens van kent, is het waarschijnlijk van de vele evenementen die hij mee heeft helpen opbouwen. Al jarenlang draagt hij bij aan het bruisende karakter van de stad. Een menselijk profiel.
Maak kennis met John
Hij speelde een rol bij het Maasboulevardfeest, het Foutste Feest, Disco Dance Night en Koningsnacht in de Grote Kerk. Ook zette hij zich actief in voor de terugkeer van de Brandersfeesten, omdat hij gelooft dat zulke tradities mensen verbinden en Schiedam laten stralen.
Naast zijn liefde voor evenementen is John betrokken bij de Rotaryclub Schiedam. Daar werkt hij samen met anderen aan maatschappelijke projecten die iets betekenen voor de stad, maar ook daarbuiten. Het gaat hem altijd om één ding: bijdragen aan een betere wereld, stap voor stap, initiatief na initiatief.
Wat drijft John?
John heeft een diepe waardering voor alles wat Schiedam uniek maakt. Hij koestert het cultureel erfgoed van de stad en heeft grote bewondering voor de vele organisaties en vrijwilligers die zich dagelijks inzetten. De musea, de evenementen, de historische binnenstad, de distilleerderijen die internationaal bekendstaan—het vormt samen het DNA van de stad.
Volgens John verdienen deze organisaties ruimte, ondersteuning en waardering. Maar hij ziet zeker ook dat vrijwilligers het fundament van de stad zijn. Zij brengen mensen samen, houden verenigingen draaiende en zorgen ervoor dat Schiedam leeft. Daarom vindt hij het belangrijk dat er aandacht is voor goede faciliteiten en vaste aanspreekpunten voor iedereen die zich inzet voor de gemeenschap.
Een blik op de stad van de toekomst
John droomt van een Schiedam dat sterker, veiliger en leefbaarder wordt. Hij hoopt op:
· Een opgeruimde stad zonder troep op straat en waar mensen verstandig omgaan met het milieu
· duidelijke en betrouwbare hulp voor vrijwilligersorganisaties
· praktische parkeermogelijkheden in met name de oudere wijken
· een stad waar inwoners zich veilig voelen en zonder afhankelijk te zijn van camera’s en rolluiken
Voor John is een trotse stad een verbindende stad—een plek waar mensen elkaar ontmoeten, samenwerken en zich thuis voelen.
Zijn motivatie
Schiedam heeft volgens John een enorm potentieel. De stad heeft prachtige verhalen te vertellen, maar te vaak komen er meer negatieve geluiden van buitenaf. Hij ziet het als een gezamenlijke verantwoordelijkheid om dat beeld te kantelen en te laten zien wat Schiedam werkelijk is: warm, creatief, divers en vol energie.
Met zijn ervaring, zijn inzet en zijn liefde voor de stad wil John blijven bijdragen aan een Schiedam dat straalt - van wijk tot binnenstad, van festival tot vereniging. John heeft zich aangesloten bij Alles Voor Schiedam, omdat deze partij een hechte groep vormen die uitstekend samenwerken aan een Schoon, Leefbaar en Veilig Schiedam.
Kijk voor het totale verkiezingsprogramma van Alles voor Schiedam op www.allesvoorschiedam.nl.
Of volg ons op de socials
https://www.facebook.com/Allesvoorschiedam https://www.instagram.com/allesvoorschiedam
https://www.linkedin.com/company/alles-voor-schiedam/posts/
TIKTOK: Allesvoorschiedam
Fotobijschrift | Fotografie
John van Oudenaarde klaar voor de strijd | Mischa Keemink
