SCHIEDAM – Kun je dansen in een bibliotheek? Ja zeker! Op donderdag 30 oktober verandert Bibliotheek Noord in een vrolijke danszaal met het Danspaleis! Van 13.30 tot 15.30 uur draait de platendraaier swingende klassiekers: van rock & roll en smartlap tot Engelse wals en merengue. Een feest van herkenning voor dansers op leeftijd en voor iedereen die van swingen houdt.
Haal je dansschoenen uit de kast en neem buren, vrienden of familie mee voor een gezellige middag vol muziek, beweging en plezier.
Over het Danspaleis Het Danspaleis is in 2012 gestart met de missie om ouderen vitaal en inclusief te laten deelnemen aan het leven. Het concept werkt als een ‘tankstation van levensvreugde’ waarin eenzaamheid wordt tegengegaan. Muziek verbindt mensen en zet aan tot bewegen, ongeacht achtergrond of leeftijd. Het Danspaleis organiseert dansmiddagen, workshops en andere verbindende projecten om mensen samen te brengen en nieuwe sociale contacten te stimuleren.
Praktische informatie
Datum
Donderdag 30 oktober 2025
Tijd
13.30 – 15.30 uur
Locatie
Bibliotheek Schiedam Noord, Zwaluwlaan 84, 3123 XH Schiedam
Entree
gratis
Kijk voor informatie op https://www.debibliotheekschiedam.nl.
Foto
Lekker swingen in de bieb! © Het Danspaleis