'Ik wil later arts worden'

Schiedamse Jayshri voorleeskampioen van Nederland

Schiedamse Jayshri voorleeskampioen van Nederland

SCHIEDAM - De stad mag trots zijn. Sinds dinsdag heeft Literair Nazareth een voorleeskampioen in haar midden. Jayshri Sundaram hield de eer van Schiedam hoog en met een mooi juryrapport werd zij de terechte kampioen. Woensdagochtend mocht Jan Willem haar als eerste interviewen op haar basisschool De Vlinder.

Op dinsdag 20 mei jl. was de strijd om het kampioenschap voorlezen van Nederland in Tivoli Vredenburg. De Schiedamse Jayshri Sundaram van De Vlinder deed mee namens haar school. Het juryrapport was duidelijk: "Je hebt een mooie stem en nam het publiek helemaal mee in jouw verhaal."

Dit was de 32e editie van De Nationale Voorleeswedstrijd met een recordaantal deelnemers. Jan Willem vroeg wat Jayshri later wil worden. Zei vertelde arts te willen worden om mensen in oorlogslanden te helpen.

Video: JW TV Schiedam

 

21-05-2025