SCHIEDAM (Bridge) - De Bridgemarathon van Schiedam is vele jaren zeer succesvol georganiseerd door een groepje enthousiaste bridgers. Door de vervelende coronaperiode was hier echter de klad in gekomen.
In verband met het 20-jarig jubileum, heeft BC Troef INN vorig jaar besloten om de Bridgemarathon uit het stof te halen. Nu zit er natuurlijk altijd wel een risico aan om zo’n traditioneel evenement weer op te starten. Het gevaar is namelijk dat, als het een geslaagde uitvoering is, er al snel geroepen wordt “volgend jaar weer”. Zo is het ook gegaan waarna het bestuur van de vereniging heeft besloten om deze lang lopende traditie weer voort te gaan zetten.
Dit heeft ervoor gezorgd dat op zaterdag 28 februari om 10.00 uur aan zo’n 100 deelnemers het startsein gegeven kon worden voor 12 uur bridgen in Wijkcentrum De Brug. Gelukkig waren alle deelnemers prima op tijd, zodat met volle kracht vooruit, begonnen werd aan het spelen van 72 verschillende spellen.
Uiteraard hebben de vrijwilligers van BC Troef INN, geholpen door de vrijwilligers van Wijkcentrum De Brug, zich deze dag weer flink uitgesloofd om de catering tot een geweldig succes te maken. Wat is het toch een heerlijke combinatie bridgen, af en toe wat eten, drankjes op zijn tijd en heerlijk napraten over de gespeelde spellen.
Natuurlijk heeft deze lange dag ook winnaars opgeleverd, deze editie zijn Koos Houtman & Olav Terwijn met een score van 65,03% met de eer gaan strijken. Uiteraard waren zij niet de enige prijswinnaars maar vielen er nog meer bridgers in de prijzen. Hierbij was het een leuke bijkomstigheid dat de prijzen uitgereikt zijn door de nieuwe voorzitter van BC Troef INN Arie van Wingerden die hiermee een van zijn eerste officiële taken heeft verricht.
Tot slot was er nog een aandenken voor alle deelnemers aan deze topdag. Aan de reacties van de deelnemers te horen, kan de organisatie opnieuw terugkijken op een gezellige, smakelijke en succesvolle editie van deze Bridgemarathon van Schiedam. Waardoor op de vraag “volgend jaar weer” deze keer volmondig geantwoord is NATUURLIJK.
Fotobijschriften
Boven: toen iedereen nog kansrijk was
Onder: prijswinnaars Koos Houtman, Olav Terwijn en voorzitter Arie van Wingerden
