Kevin Langedijk met pop-up-solo-expo en JW was erbij

'Ik ben dol op de 70's en 80's'

'Ik ben dol op de 70's en 80's'

SCHIEDAM - Vrijdagavond was het druk op Plein Eendragt. Kunstenaar Kevin Langedijk opende zijn nieuwste expositie. Op een unieke locatie werden de gasten onthaald op een hapje en een drankje en zorgde een DJ voor de sfeervolle ambiance.

Kevin Langedijk is als kunstenaar dol op de 70's en 80's. Dat blijkt ook uit zijn werk. Mooi voorbeeld uit die jaren is de tv-serie Miami Vice. Vandaar de titel van de expo: S'DAM Vice. Vrijdagavond was de opening van zijn expositie S'DAM Vice, die daarna nog twee dagen te bezichtigen was.

In het voormalige pand van het veilinghuis op Plein Eendragt sprak Jan Willem met de Schiedamse kunstenaar Kevin Langedijk over zijn werk en de toekomst. Zijn grootste wens is nog eens wereldberoemd te worden.

Video: JW TV Schiedam

Lees ook ons eerdere artikel:

https://www.deschiedammeronline.nl/artikel/details/kijk-vandaag-en-morgen-in-voormalig-theater-en-ex-veilinghuis

 

21-05-2025