SCHIEDAM - Het was druk woensdagmiddag in Kethel bij De Werf. Bezoekers stonden in de rij om kapotte spullen gratis te laten repareren.
Hans Verlinde, de voorzitter van De Werf in Kethel, keek zijn ogen uit. Hij ontving de vrijwilligers van het Repair Café voor de tweede maal in het ontmoetingscentrum aan de Kerkweg. Bijna alle stoelen waren bezet. De bezoekers konden even wachten onder het genot van een kopje koffie. Het repareren van kapotte zaken is gratis maar een vrijwillige bijdrage is altijd welkom.
Jan Bostelaar gaf aan dat het alweer het elfde seizoen is dat het Repair Café Schiedam bestaat. Normaal zit het Repair Café in de 5 Molens, maar de reparateurs gaan ook 'on tour', zoals hier in De Werf en via Senioren Welzijn ook bij slecht ter been zijnde senioren thuis. Het eerstvolgende Repair Café in de 5 Molens aan de Nieuwe Damlaan is zaterdag 20 september 2025, van 9.30 tot 12.30 uur (aanmelding reparaties tot 11.00 uur).
Hans Verlinde vertelde ook nog over een andere activiteit: de kerkwandeling die binnenkort plaatsvindt.
Video: JW TV Schiedam