SCHIEDAM - De lokale verkiezingen komen eraan en politieke partijen doen hun best de gunst van de kiezer voor zich te winnen. Ook het CDA ging op pad en wel naar het Coöperatie Museum dat onder vuur ligt vanwege bezuinigingen.
Lijsttrekker Ad Hekman is er helemaal klaar mee, zegt hij. Het Coöperatie Museum moet vijftien duizend euro bezuinigen, terwijl het Stedelijk Museum Schiedam ruim twee miljoen subsidie ontvangt. In het kader van Blue Monday bracht Hekman een taart mee voor de vrijwilligers, maar luchtte daarna zijn hart. Dit college faalt en daarvan zijn de kleine organisaties de dupe, volgens Hekman, en staat zijn partij altijd garant voor een eerlijke verdeling.
Jan Willem de Boer vroeg Hekman of deze fel uitgespoken bezorgdheid nu ineens te maken heeft met de lokale verkiezingen in maart. Hij attendeerde Hekman erop dat lokale partijen zich nu opwerpen voor de belangen van Schiedamse organisaties.
Hekman liet ook nog weten dat het CDA Schiedam zijn eigen koers vaart en dat daar de landelijke tak geen invloed op heeft.
Video: JW TV Schiedam