SCHIEDAM - De opening van de nieuwbouw van het Franciscus Gasthuis in Rotterdam is een feit. Ook voor Schiedammers die niet in Schiedam terecht kunnen is het fijn dat men ook in Rotterdam goed geholpen kan worden.
Woensdagochtend 8 juli was de feestelijke opening van de nieuwbouw van het Franciscus Gasthuis in Rotterdam. Burgemeester Carola Schouten knipte het lint door en nam een kijkje. Met de nieuwbouw inversteert het bestuur van het ziekenhuis in de zorg van vandaag en morgen. Burgemeester Schouten gaf aan dat de mensen ouder worden en dat zorg bij moet blijven in deze ontwikkeling.
Niels Honig van de raad van bestuur gaf een aantal voorbeelden van de vernieuwingen die plaats hebben gevonden. Belangrijkste feit is dat er optimale zorg geboden kan worden.
Jan de Vos van de clientenraad is blij met de nieuwbouw. Toch moet de aansluiting met het openbaar vervoer beter. Ook constateert hij dat de zorg voor veel mensen steeds duurder wordt.
Video: JW TV Schiedam