SCHIEDAM - Wie recentelijk in het Beatrixpark kwam, kon daar zomaar enkele bijzondere figuren tegen komen. Het bleek een vossenjacht van Scouting Aleida, waarbij de welpen een aantal themafiguren moesten zoeken.
Een mime-speler, een piraat, een panda met babypanda waren enkele van de wel heel bijzondere figuren. Maar ook gebruikelijker figuren zoals een schoonmaakster, een zwemster of een dokter liepen rond in het Beatrixpark. Daarnaast een aantal groepjes van welpen, meiden en jongens tussen de 7 en 11 jaar, die juist op zoek waren naar een schrijfster of voetballer.
Rond 12:00 uur hadden de groepjes welpen de meeste figuren gevonden en kon bekend gemaakt worden welk groepje het meeste figuren had gespot.
Scouting Aleida is een schiedamse scoutinggroep voor meiden en jongens van 4 jaar. Meer informatie kan gevonden worden op https://www.scoutingaleida.nl.
Fotobijschrift
Kleurrijke vossenjacht
Fotografie
Richard Spruit