Anje de Kuiper nieuwe dominee voor PKN Grote Kerk

Anje de Kuiper nieuwe dominee voor PKN Grote Kerk

SCHIEDAM - Anje de Kuiper wordt de nieuwe predikant voor de Grote Kerk. Zij is nu nog predikant in Rotterdam-Noordrand.

Dominee Anje de Kuiper is 56 jaar en woont in Giessenburg. Zij zal zich binnenkort voorstellen aan de geloofsgemeente PKN Grote Kerk Schiedam.

"De vorige predikant was ds. Marjolijn Russchen, die gedurende 12 jaar aan onze gemeente was verbonden. Zij is in mei 2019 met emeritaat gegaan. Sinds die tijd waren er gastpredikanten. Van september 2019 t/m maart 2020 heeft interim predikant Marten Knevel onze gemeente op weg geholpen om op zoek te gaan naar een nieuwe predikant. Daar is een beroepingscommissie mee aan de slag gegaan, met als resultaat het beroepen van ds. Anje de Kuiper", zo licht PKN Grote Kerk Schiedam desgevraagd toe.

Op zondag 28 maart zal Anje de Kuiper bevestigd worden door dominee Rik Radstake. Dit zal plaatsvinden om 10:00 uur in de Grote- of Sint Janskerk. Hoeveel personen daarbij aanwezig mogen zijn, is op dit moment nog niet bekend. Sowieso kun je deze dienst live volgen via de livestream, zie https://pkngrotekerkschiedam.nl

Je kunt de dienst ook nadat deze gehouden is online terugkijken.

10-02-2021